Özgün Çözümler

Saldırıların %99’u 6 aydan uzun süredir bilinen zafiyetler kullanılarak gerçekleştiriliyor. İşinize etkisi yüksek zafiyetleri zamanında kapatabilmek için klasik zafiyet yönetim araçları yetersiz kalıyor! Bizzy; çoklu veri kaynaklarından aldığı bilgileri makine öğrenmesini kullanarak ilişkilendiren risk ve zafiyet yönetim platformudur. Bizzy zafiyetlerinizi birleştirir, sınıflandırır, önceliklendirir ve etkin risk yönetimi sağlar. Telekomünikasyon, finans, enerji, otomotiv, savunma, perakende gibi farklı sektörlerde 20’ye yakın kurumda kullanılan Bizzy’nin, uluslararası referansları da oluşmaya başlamıştır.

Kurumsal Bilgi Güvenliği Yönetimi’nin içerdiği tüm süreçleri etkin şekilde yönetmek için geliştirilen ISMart, BGYS’nin ISO 27001 VE ISO27002 standartlarına uygun olarak kurulmasını, sürdürülmesini denetlenmesini kolaylaştırır. ISMart etkin ve sürdürülebilir bir BGYS aracı olarak standarda uyumu hızlandırır, kayıt altına alır ve raporlar.

Kendini kanıtlamış güçlü teknik mimarisi ile SIGNart, HSM, akıllı kart ve mobil imza için ortak bir arayüzden uluslararası standartlara uygun elektronik imza atılmasına olanak sağlayan bir e-imza kütüphanesidir.